تاریخ : 10 مهر 91
نویسنده : موسوی
 
David Childress
نوعی دروازه وجود دارد، بین بُعد ما و بُعدی دیگر. و آنچه که من میخواهم بگویم اینست که این خارجیهایی که به اینجا می‌آیند، با ادوات سفر درون بُعدی به اینجا می‌آیند. آنها قادرند در میان فضای آزاد، جهش داشته باشند، و به سیاره ما بیایند. بدون صرف هیچ زمانی. اما ناچارند که از دروازه‌ها و معابر معینی به سیاره ما وارد شوند.

Sara Seager, PH.D
ابعاد واقعا به عنوان چیزی که بتوانید در آنها سفر کنید، محسوب نمیشوند. بلکه این ابعاد، «مسیر» هستند و اگر شما بتوانید به نوعی در آنها به بُعدهای دیگری سفر کنید، میتوانند شما را کلا به جای دیگری ببرند.

چه میشود اگر یکی از این معابر، همینجا در «پوئرتا دی هایو مارکا» باشد؟ آیا ممکن است که این بخشی از دلایل آنها که «پرو» را مکان اصلی «یو.اف.او» ها و فعالیتهای فرازمینی‌ها میدانند باشد؟ (تصویر 67)

David Childress
دریاچه «تی تی کاکا» (تصویر 68) حاوی همه نوع نور عجیبی‌ست که با آن در ارتباطست. و همینطور، شماری از شاهدان «یو.اف.او» هایی را دیده‌اند که از آن بیرون می‌آیند.

 تصویر 67

 تصویر 68


Jason Martell
محلی‌ها همیشه دیدن گویهای آبی نورانی بزرگ و یا دیسکهای درخشانی را توصیف میکنند. و گاهی هم حتی موجوداتی در اطراف این مکان گزارش شده‌اند. این موجودات همیشه به عنوان موجوداتی بلند قد، رنگ پریده، و کاملا غیر آشنا برای مردمی محسوب میشوند که خودشان پوستی تیره و موهایی تیره در منطقه آمریکای جنوبی دارند.

تئوری دیگری از چگونگی سفر فرازمینی‌ها در پهنه جهان، در ارتباط با مفهوم علمی «تله پورت» است. اما آیا این واقعا ممکن است که چیزی در یک نقطه ناپدید شود، و ناگهان در نقطه‌ای دیگر پدیدار شود؟

David Sereda
در انستیتوی «مکس پلانک» (تصویر 69)، دانمشندان توانسته‌اند اجزاء کوچکتر از اتم را از شکل ماده خارج کنند و آنها را دوباره در جای دیگری ظاهر کنند، (تصویر 70) بنابراین «علم»، درست در سراشیب انجام این کار است که چیزی را از یک نقطه به نقطه دیگری ببرد. بنابراین من فکر میکنم که این یک راز است که سنگتراشان باستان از آن با خبر بوده‌اند.

 تصویر 69

 تصویر 70


Michael Bara
با وجود اینکه دروازه در حال حاضر بسته است، واقعیت اینست که شما هنوز هم میتوانید به انرژی آن دسترسی داشته باشید چون کماکان در منطقه در جریان است. اینجا خود به خود منطقه‌ایست که به نظر میرسد انرژی را در خود نگه میدارد و مردم را به آن میکشد.

اما آیا «پوئرتا دی هایو مارکا» تنها منطقه عجیب در «پرو»ست؟ آیا مکانهای اسرارآمیز دیگری هم در اینجا هستند؟ برخی معتقدند که هست! در ارتفاعات کوههای «پرو»، در 850 مایلی شمال «دروازه خدایان»، فلاتی نفسگیر، به وسعت 2 مایل وجود دارد. منطقه‌ای دیگر، که با انرژی مغناطیسی بالا گزارش شده است. برای قرنها، به عنوان مکانی قدرتمند و مقدس در میان مردم «اینکا» محسوب میشده است. نام آن «مارکاواسی» است (تصویر 71).

Philip Coppens
«مارکاواسی» یک منطقه بسیار زیبا در «پرو» است (تصویر 72). گفته شده که «مارکاواسی» واجد یک انرژی بسیار عجیب است. مردم به آنجا میروند و تجربه‌ای از مسیرهای انرژی عجیبی کسب میکنند.

Kathy Doore
مردم محلی میگویند که اینجا مکان جادوگرها و خدایان و نابغه‌های گذشته است و با آن رفتاری احترام‌آمیز دارند (تصویر 73 و 74). وقتی مردم به آنجا میروند، از نوع مخصوصی از فرنکانس و انرژی خبر میدهند. در حقیقت، نوعی نشاط و لذت (تصویر 75).

اغلب زمین‌شناسان فرم بسیاری از سنگهای فلات را طبیعی ذکر میکنند که مولود میلیونها سال فرسایش و سایر تحولات دیگر بوده است. ولی آیا چیز بیشتری هم در اینجا هست، که ابتدا به ساکن به نظر بیاید؟ برخی «مارکاواسی» را میدانی از مجموعه مجسمه‌هایی عظیم میدانند به همراه کنده‌کاریهای آن که توسط تمدنهای باستان، برجا مانده است (تصویر 76).

 تصویر 71

 تصویر 72

 تصویر 73

 تصویر 74

 تصویر 75

 تصویر 76


Philip Coppens
اینجا منطقه ایست که سنگها فقط سنگ نیستند. آنچه که ما اینجا داریم مثل «دیزنی لند» خدایان است (تصویر 77 تا 80) . سوال این است که: آیا این پدیده‌ای کاملا طبیعیست؟ یا چیزی فراتر از اینهاست؟

آیا این میتواند تنها یک کلکسیون صخره‌ای نبوده و در عوض، جایگاه مقدسی از بناهای سنگی باشد، ساخته شده به دست مردمی از دهها و یا حتی صدها هزار سال پیش؟ یک محقق بنام «دنیل روزو» (تصویر 81) اولین کسی بود که این ایده را در سال 1952 ارائه کرد.

Kathy Doore
«دنیل روزو» یک «سر سنگی» عظیم را نشان داد که در بالای کوههای مرتفع «لیما» بود و هیئتی را با خود همراه کرد تنها برای دیدن همان سر سنگی، اما حیرتزده شد از پیدا کردن صدها مجسمه کنده شده بر روی یک تپه کوچک (تصویر 82).

 تصویر 77

 تصویر 78

 تصویر 79

 تصویر 80

 تصویر 81

 تصویر 82


کسانی هستند که معتقدند فرمهای صخره‌ای، تصاویری از حیوانات و انسان هستند که با آمریکای جنوبی مغایرند. آنها در این سنگها، هیئتهایی مثل یک ملکه آفریقایی میبینند (تصویر 83 و 84)، یا خدای باروری مصر، «تُوارت» که به صورت سمت راست یک کرگدن ترسیم شده است (تصویر 85 و 86)، یک شتر (تصویر 87 و 88)، و بسیاری دیگر. یکی از این فرمها، به عنوان «بنای انسانی» شناخته میشود (تصویر 89)، چیزی که به نظر میرسد یک چهره غربی در یک طرف (تصویر 90) و یک چهره خاورمیانه، در طرف دیگر باشد (تصویر 91). آیا واقعا ممکن است که تغییر فرمهای بسیاری که به نظر حجاریهایی از سراسر دنیا هستند، تنها به شکلی تصادفی در یک فلات جمع شوند؟ (تصویر 92 و 93) و اگر آنها ساخته بشر هستند، چه کسی ممکن است آنها را کنده باشد؟ (تصویر 94 و 95)

 تصویر 83

 تصویر 84

 تصویر 85

 تصویر 86

 تصویر 87

 تصویر 88

 تصویر 89

 تصویر 90

 تصویر 91

 تصویر 92

 تصویر 93

 تصویر 94

 تصویر 95

 تصویر 96
صفحه قبل  ادامه مطلب در صفحه بعد  صفحه بعدadsموضوعات مرتبط: بیگانگان باستانی: فصل 2 - قسمت 1 ,
آخرین مطالب
:: هیتلر خودکشی نکرد (لینک اسناد سازمان سیا در کانال آپارات موجود است)
|ویدیوها|

  

 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic