تاریخ : 9 مهر 91
نویسنده : موسوی
 
Kathy Doore
افسانه‌های محلی میگویند که اینجا مکان باستانی خدایان غول‌پیکر است و خدایان اینجا را خلق کرده‌اند (تصویر 96). در حقیقت، وقتی که نژادشناسان اسپانیایی به «پرو» آمدند و به بررسی درباره مذاهب «شامن»های پرو پرداختند، داستانی از «تیسی ویراکوچا» (تصویر 97) را نقل کردند. خدای خلاقی، که در هیئت یک انسان از راه رسید، تا برود و سرزمین خودش را بسازد. و او به آنها دستورات مختلفی میداده ولی نوعی سرکشی قومی وجود داشته که آنها کاری را که باید انجام میداده‌اند، به انجام نرسانده‌اند و او هم، همه آنها را به سنگ تبدیل کرده.

نام «مارکاواسی» یک رد پا از منشاء و معمای خود را ارائه میکند. این کلمه، خود به تاریخ امپراطوری «اینکا»ها بر میگردد. محقق و جستجوگر «مارکاواسی»، «دنیل روزو»، معتقد است که این نام به معنای «خانه دو طبقه» است. و به مجموعه ساختمانی عجیبی اشاره دارد که در این منطقه واقع است (تصویر 98 و 99).

Jason Martell
این واقعا سوال برانگیزست که محققان و متخصصین الهیات سالهاست تلاش داشته‌اند از این محل سر در بیاورند که آیا این یک «آتلانتیس» یا یک تمدن گمشده است؟ پس «مارکاواسی» این سوال را پیش رو میگذارد که آیا این ممکن است؟ آیا یک تمدن قدیمی هزاران سال پیش به اینجا آمده، که از محدوده کتابهای تاریخی ما خارج است؟

بر اساس نظر «دنیل روزو»، (تصویر 100) تمدن باستانی که «مارکاواسی» را پدید آورده، مردمی بوده‌اند که «مازما» خوانده میشده‌اند و «پرو» تنها ماوای آنها نبوده است.

Robert M. Schoch, PH.D
«مازما» یک تمدن باستانی بسیار بسیار پیشرفته بوده با فرهنگی پیشرفته. اگر بخواهیم به این شکل آنرا توصیف کنیم، به نظر میرسد تمدنی جهانی بوده. به نظر میرسد که در سطح جهانی سفر میکرده‌اند، در دوره‌ای بسیار بسیار ابتدایی. و «روزو» (تصویر 101) زمان زیادی از وقت خود را صرف جستجو در همه جا برای یافتن شواهدی از این تمدن پیشرفته کرده، و او فکر میکند که آن را در «مارکاواسی» یافته است (تصویر 102). او «مارکاواسی» را از بسیاری لحاظ، شبیه به یک باغ مجسمه میداند که «مازما»ها در آنجا ساخته‌اند.

 تصویر 97

 تصویر 98

 تصویر 99

 تصویر 100

 تصویر 101

 تصویر 102


اگر چنین جامعه جهانی وجود داشته است، چه اتفاقی برای آن افتاده است؟ آیا همانطور که برخی به آن معتقدند، با سیل بزرگی که در «انجیل» آمده است، از صفحه روزگار محو شده؟

Michael Bara
بسیار جالب است که کنده‌کاریهایی در دوازده هزار پایی یافت شده چون این دلالت بر این دارد که شهرنشینی، از ارتفاعی در آن بالا شروع شده و بعد به ارتفاعی پایین رسیده؛ وقتی که آب سیل به عقب برگشته. تقریبا اینطور به نظر میرسد که اولین کاری که آنها انجام داده‌اند، وقتی که «کشتی نوح» به خشکی نشسته و شاید هم در «مارکاواسی» به خشکی نشسته، آنها تمامی حیواناتی که در آن جمع‌آوری شده بودند را ثبت کرده‌اند. مثل اینکه بخواهید همه مفهوم داستان نجات باقیمانده بشریت را انتخاب کنید، و آنچه را که از حیوانات توانسته‌اید نجات دهید، در اینجا ثبت کرده باشید.

Robert M. Schoch, PH.D
اگر اینها واقعا مجسمه باشند، یا حتی فرمهای طبیعی که به آنها شکل داده شده، آنها باید از نظر زمینشناسی بسیار کهن باشند، که همه آنچه که ما میتوانیم انجام دهیم این هست که به عقب برگردیم و به نوعی تفسیر از مردمی برسیم مثل همانها که «دنیل روزو» درباره آن میگوید، که در واقع تمدنی بسیار کهن بوده.

Kathy Doore
احتمالا، به واقع خدایانی کهن بوده‌اند (تصویر 103). احتمالا نسلی از موجوداتی با تفکری پیشرفته بوده‌اند که به اینجا آمده‌اند در ابتدایی‌ترین دوران، و به بشر کمک کرده‌اند و کارهای دست‌ساز آنها را نظارت کرده‌اند.

Robert M. Schoch, PH.D
به نظر من آنها سعی کرده‌اند چیزی را ثبت کنند درباره باورهایشان، یا درباره فرهنگشان، چیزی که میتوانسته به نسلهای بعدی منتقل شود. ممکن است که آنها فهمیده‌اند که ابدی نیستند و میخواسته‌اند نوعی اثر از خود به جا بگذارند. نوعی ثبت اخبار (تصویر 104 تا 106). شاید حتی نوعی هشدار برای نسلهای آینده (تصویر 107).

اگراین نسل متمدن که قادر به سفرهای جهانی بوده، واقعا در دوره ابتدایی تاریخ وجود داشته است، از کجا آمده است؟ طبق گفته «جرج هانت ویلیامسن»، که اولین ناشر «مارکاواسی» بود، در کتاب منتشر شده خود در سال 1959، به نام «راهی در آسمان»، «مارکاواسی»، (تصویر 108) جنگلی مقدس بوده که موجودات فرازمینی در آنجا با هم ملاقات کرده‌اند تا برای آینده برنامه‌ریزی کنند. و بسیاری از محققان «یو.اف.او»، معتقدند که آنها تا همین امروز هم به اینجا می‌آیند.

 تصویر 103

 تصویر 104

 تصویر 105

 تصویر 106

 تصویر 107

 تصویر 108


Kathy Doore
این تپه‌ها مشاهدات بیش از حدی از «یو.اف.او» دارند، میهمانانی از ابعادی دیگر. اینجا یک مکان غیر عادیست.

David Childress
احتمالا معروفترین عکس «یو.اف.او» در «پرو»، تصویری است که در نزدیکی «مارکاواسی» در دهه 1970 توسط یک تاجر گرفته شده، (تصویر 109 و 110) که خودش به آن بالا میرفته و در جستجوی فلات «مارکاواسی» بوده، و وقتی به عقب برگشته و ته دره را نگاه کرده، آنجا یک دیسک نقره‌ای در روز روشن صحنه حاضر بوده که درحال پرواز بر فراز دره بوده است.

اما آیا واقعا نوع به خصوصی از انرژی در اطراف «مارکاواسی» وجود دارد که ما تازه در ابتدای درک آن هستیم؟ اگر اینطور است، آیا جذب کننده میهمانانی از هزاران سال پیش تا کنون بوده؟ (تصویر 111) همانطور که در گزارشات برخی دیگر از مکانهای اسرارآمیز آمده است؟

Michael Bara
نظر من اینست که فرازمینی‌ها مایل هستند بیشتر به این مکان پر انرژی بیایند نه تنها به خاطر اینکه تکنولوژی آنها در اینجا بهتر کار میکند، بلکه به خاطر اینکه بدنشان ارتعاشی از فرکانسهایی دارد که در این منطقه بهتر تولید میشود. فرکانسهایی مناسب جهانی که آنها در آن ساکنند.

Robert M. Schoch, PH.D
آنطور که من به آن توجه کرده‌ام و با مطالعات متوالی شخصی خود من، فکر میکنم که ممکن است چیزی متعلق به ذات این منطقه باشد. شاید الکترومغناطیس باشد، یا شاید پدیده مغناطیس زمین باشد. شما در بعضی از موارد، صخره‌های متفاوتی را دارید، ساختارهای کریستالی متفاوتی دارید، شاید فوران آبهای زیرزمینی که الکتریسیته موجود را منتقل میکنند باشد. بنابر این من فکر میکنم که امکانات بیشماری وجود دارد. اما ما واقعا نمیفهمیم دقیقا در اینجا چه میگذرد.

آیا دلیلی وجود دارد که چرا این نقاطی که به نام «مداخل درون بُعدی فضا» خوانده میشوند، انتسابا، در نقاط معینی در سیاره ما پدیدار میشوند؟ (تصویر 112) آیا ممکن است همانطور که عده‌ای معتقدند، راهی به مکان استقرار آنها باشد؟ و چه شواهدی وجود دارد که نشان دهد پیشینیان ما رمز آن را میدانسته‌اند؟ همانطور که نظریه پردازان «فضانوردان باستانی» میگویند، مکان میدانهای اسرارآمیز انرژی در سراسر دنیا، به صورت تصادفی ایجاد نشده است. آنها با چیزی به نام «شبکه تور جهانی» به هم متصلند. یک مسیر هندسی از انرژی که تمامی جهان را به هم متصل کرده است.

 تصویر 109

 تصویر 110

 تصویر 111

 تصویر 112


David Childress
سیاره ما با شبکه‌ای پوشیده شده است از یک انرژی بسیار دقیق و نادیدنی که همه جا پیرامون ماست (تصویر 113). اما در نقاط معینی بر روی سیاره، این انرژیها به هم میرسند و یک منطقه قدرتمند گردابی ایجاد میکنند (تصویر 114). و این انرژی در این نقاط، قویتر و قابل استفاده‌تر است از سایر نقاط زمین.

Michael Bara
تئوری «شبکه تور جهانی»، مفهومیست از همه این سایتهای مخصوص در سراسر دنیا که همه به شیوه‌ای از ریاضیات و تور هندسی به هم متصلند. دانشی که از زمانی سرچشمه میگیرد که ما واقعا میتوانستیم توازن بین طبیعت و هندسه و علم و ریاضیات را بفهمیم.

David Childress
مشهور است که بومیان استرالیایی این خطوط رویایی را همانطور که در صحرا قدم برمیدارند، تعقیب میکنند (تصویر 115). آنها میتوانند این خطوط را روی زمین ببینند، آنطور که خودشان میگویند. چینی‌ها هم معتقدند که میتوانند رد به جا مانده از «اژدها» را ببینند و در حقیقت تمرین بسیار محبوب چینی به نام «فنگ شوی» استفاده از این خطوط انرژی است که از سراسر زمین عبور کرده (تصویر 116).

 تصویر 113

 تصویر 114

 تصویر 115

 تصویر 116
صفحه قبل  ادامه مطلب در صفحه بعد  صفحه بعدadsموضوعات مرتبط: بیگانگان باستانی: فصل 2 - قسمت 1 ,
آخرین مطالب
:: هیتلر خودکشی نکرد (لینک اسناد سازمان سیا در کانال آپارات موجود است)
|ویدیوها|

  

 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات