تاریخ : 24 مهر 91
نویسنده : موسوی
 
Graham Hancock
جاهایی هست که شما میتوانید توده‌های سنگی را ببینید که روی هم سوار شده‌اند تا یک تونل ایجاد کنند که شما میتوانید در آن شنا کنید (تصویر 33). سنگهایی که پهلو به پهلوی هم قرار گرفته‌اند، بر خلاف جهت صخره قرار دارند (تصویر 34). یک چهره عظیم انسان هم هست که در زیر آب حک شده (تصویر 35).

Masaaki Kimura
یک سنگ هست که به یک چهره بزرگ شبیه هست که قد آن حدود هفت متر است. در اولین برخورد، به نظر شبیه به «مُوای» در جزیره «ایستر» میرسد (تصویر 36). بعد متوجه شدیم که خیلی شبیه به «ابولهول»، نگهبان «اهرام» است (تصویر 37). و ما در حیرت بودیم که، آیا وظیفه این مجسمه است تا نگهبان «اینجا باشد؟» (تصویر 38).

 تصویر 33

 تصویر 34

 تصویر 35

 تصویر 36

 تصویر 37

 تصویر 38


Graham Hancock
یک مجموعه از ترکیب همه این ساختارهاست که قانعمان میکند که ما شاهد یک مجموعه تشریفاتی هستیم (تصویر 39 تا 42). معمای پیرامون ساختار زیر آبی «یاناگونی» این هست که در چه زمانی زیر آب رفته؟ شواهد زمین‌شناسی میگوید که در طول ذوب شدن یخها در آخرین عصر یخبندان غرق شده.

 تصویر 39

 تصویر 40

 تصویر 41

 تصویر 42


Giorgio A. Tsoukalos
در سراسر دنیا چه در «فرانسه»، چه در «هند» و چه در «ژاپن»، ساختارهایی ساخته دست بشر وجود دارد که زیر آب هستند. دو راه وجود داشته که پیشینیان ما این کار را انجام داده باشند. یا دستگاه تنفس داشته‌اند، من که فکر نمیکنم، یا اینکه اینها (تصویر 43) در زمانی ساخته شده که سطح اقیانوس پایینتر از این بوده، که مربوط به زمانی بیش از 14000 سال پیش است، و 14000 سال قبل هم طبق نظر اغلب باستانشناسان، ما غارنشین بودیم، شکار میکردیم.

آیا ممکن است که ساختار «یوناگونی» (تصویر 44) به دست مردم اولیه اجرا شده باشد؟ و چه شواهدی از مردمی که در این جزیره ساکن بوده‌اند، وجود دارد؟

Masaaki Kimura
فسیل انسان هم پیدا شده، بنابراین من مطمئنم که مردمی در این جزیره زندگی میکرده‌اند اما مطمئن نیستم که آنها تکنولوژی این را داشته‌اند که ساختاری اینچنین و یا چیزی شبیه به این را خلق کنند؟ (تصویر 45)

Graham Hancock
سوال زیادی درباره اینکه این سنگها ممکن است شکسته یا جابجا شده باشند وجود ندارد (تصویر 46). اما علامت سوال وجود دارد؛ درباره دیدگاه، حجم این مجموعه، حتی فکر کردن به چنین مواضعی. و ما هیچ فرهنگ پارینه سنگی دیگری را نمیشناسیم که به چنین اموری فکر کرده باشند. خلق آنچه که به نظر یک مجموعه عظیم تشریفاتیست (تصویر 47 و 48).

 تصویر 43

 تصویر 44

 تصویر 45

 تصویر 46

 تصویر 47

 تصویر 48


اگر بر اساس نظر متخصصین، «ژاپنیهای» باستان، نمیتوانسته‌اند چنین بنایی را بسازند، پس چه کسی توانسته؟ و این بنا چطور از اینجا سر در آورده؟

Bill Birnes, PH.D
شگفت‌انگیزی آن در اینست که فرازمینی‌ها، بنای «یوناگونی» را ساخته‌اند. مهندسی آن فراتر از ظرفیت تمدنهای پارینه سنگیست.

نظریه‌پردازان فضانوردان باستانی، بر این باورند که کلید معمای «یوناگونی» قابل کشف در موقعیتی جهانیست. به شکل عجیبی، این مجموعه، در محدوده‌ای از اقیانوس آرام، در قلمرو فعالیتهای فرازمینیهاست. این منطقه، «مثلث اژدها» نام دارد (تصویر 49).

David Wilcock
درست در جنوب «ژاپن»، منطقه‌ای اسرارآمیز وجود دارد به نام «مثلث اژدها»، که بسیار شبیه هست به «مثلث برمودا»، چون شما در اینجا هواپیماهایی را دارید که در هوا ناپدید میشوند، کشتیهایی که در اقیانوس ناپدید میشوند. در واقع، «ژاپن» این منطقه را به عنوان منطقه مصیبت نامگذاری کرده. در آن قایقرانی نکنید. در آن پرواز نکنید. از آن دور بمانید، چون اگر به اینجا بروید، اتفاقات بدی برایتان می‌افتد.

Bill Birnes, PH.D
در «ژاپن» باستان، و حتی در دوران مدرن مشابه به آن، داستانهایی درباره «دریای اژدها» وجود دارد که اشیائی از آب بیرون می‌آیند و در هوا پرواز میکنند (تصویر 50). در «ژاپن» باستان، اینها هیولاهایی بالدار بوده‌اند که نفسی آتشین داشته‌اند. در عصر مدرن، اینها ظاهری شبیه به یک ماشین واقعی به خود گرفته‌اند. وقتی شما این توصیفات را مقایسه میکنید با این دستگاهها و با توصیف «کلمبوس» درباره ادوات پرواز در حوالی «مثلث برمودا»، که از آب بیرون آمده‌اند، یا نوری که کشتی را دنبال میکرده، متوجه میشوید که شباهتهایی در هر دوی این مناطق وجود دارد. اشیائی که در آب هستند، و از آب بیرون می‌آیند و در هوا پرواز میکنند.

 تصویر 49

 تصویر 50


اما چرا این دو ساختار غرق شده، در محدوده این مناطق عجیب سیاره ما پیدا شده‌اند که فعالیتهای غیرمعمولی در آنها رخ میدهد؟ آیا این تصادفیست که خط موازی 25 زمین هر دو مثلث «برمودا» و «اژدها» را قطع میکند؟ (تصویر 51)

Bill Birnes, PH.D
آنها روی یک سطح و در راستای یک خط واقع شده‌اند و هر دو پدیده مغناطیسی مشابهی دارند که در آن قطب‌نما مسیرش را گم میکند و دستگاهها از کار می‌افتند. مردم به این فکر میکنند که شاید پای یک «یو.اف.او» حقیقی در میان باشد.

Gian J. Quasar
اگر «یو.اف.او»ها و بشقابهای پرنده وجود داشته باشند، بنابراین میتوانیم بگوییم که اینها ممکن هست بدوا از یک فوق تمدن باستانی آمده باشند. و این شما را وامیدارد که بپرسید این بشقابهای پرنده یا «یو.اف.او»ها و یا هر چه که شما اسمش را بگذارید، در واقع از مناطق «مثلثی» به عنوان پایگاه اصلیشان استفاده میکنند و شاید حتی به آنجا هم برمیگردند. به باقیمانده تمدنی که با آن آشنا هستند.

اگر بناهای غرق شده در «یوناگونی» و اطراف «کوبا»، (تصویر 52) منشائی خارجی داشته باشند چه؟ آیا ممکن است که به عنوان پایگاه خارجیها مورد استفاده بوده باشند؟ و اگر ما باور کنیم که فرازمینیها در خشکی انجام وظیفه میکرده‌اند، آیا ممکن است که این کار را زیر آب هم انجام داده باشند؟ آیا ممکن است شواهد بیشتری در پهنه اقیانوس آرام وجود داشته باشد؟

 تصویر 51

 تصویر 52
صفحه قبل  ادامه مطلب در صفحه بعد  صفحه بعدadsموضوعات مرتبط: بیگانگان باستانی: فصل 2 - قسمت 3 ,
آخرین مطالب
:: هیتلر خودکشی نکرد (لینک اسناد سازمان سیا در کانال آپارات موجود است)
|ویدیوها|

  

 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic