تاریخ : 23 مهر 91
نویسنده : موسوی
 
به عنوان یک جمعیت جزیره‌ای، نباید معمای زیادی در تاریخ غنی «ژاپن» و در ارتباط با آبهای اقیانوس آرام وجود داشته باشد. ولی با وجود آنکه بسیاری از افسانه‌های «ژاپنی» در سطح وسیعی برای غرب ناشناخته است، اما برخی از آنها توجه نظریه‌پردازان فضانوردان باستانی را جلب کرده. یکی از این افسانه‌ها به سال 1803 برمیگردد که نشات گرفته از سواحل شمال «توکیو»ست.

David Wilcock
نقل هست که یک وسیله پرواز، که اندازه بزرگی داشته، در سواحل «ژاپن» پدیدار شده.

Kazuo Tanaka
یک کشتی گرد عجیب، در این منطقه پهلو گرفت و مردم به بازرسی درون کشتی پرداختند و آنها یک زن جوان زیبا را در درون کشتی پیدا کردند (تصویر 53 و 54).

David Wilcock
این زن به هیچ زبانی که قابل شناسایی باشد صحبت نمیکرد. دستورالعملهایی هم در درون این وسیله پرواز وجود داشته که آنها نتوانسته‌اند شناسایی کنند و و او جعبه‌ای را محکم در دست گرفته بود که نمیگذاشت هیچکسی به آن دست بزند (تصویر 55).

Kazuo Tanaka
در بعضی از روایتها آمده که این جعبه مخصوص حمل سر بریده معشوق آن زن بوده. در هر حال، شکل جعبه کمی متفاوت از جعبه‌هایی بوده که برای حمل سر بریده در ژاپن مورد استفاده قرار میگرفته (تصویر 56). بنابراین من هیچ ایده‌ای در باره عملکرد این جعبه ندارم. معمای جالبیست.

 تصویر 53

 تصویر 54

 تصویر 55

 تصویر 56


افسانه معروف به «اوتسورو بونه» یا «کشتی تو خالی»، در توصیف جزئیات، مورخین را برای قرنها در آشفتگی باقی گذاشت (تصویر 57). برای مثال، این کشتی توخالی اسرارآمیز از کجا آمده بود؟ آیا ممکن است که از منطقه‌ای واقع در بناهای غرق شده «یوناگونی» آمده باشد؟ این زن عجیب، که بوده است؟ و چه چیزی درون جعبه‌ای که او به دقت آن را حمل میکرد، وجود داشت؟ سر یک انسان؟ یا آنطور که برخی از نظریه‌پردازان فضانوردان باستانی به آن معتقدند، نوعی مغز، یا نوع دیگری از موجود فرازمینی هوشمند بوده است؟ اگر اینگونه است، آیا ممکن است نوعی اهدای پیشکش به «ژاپنیهای» باستان، از سوی یک مسافر فضایی باستانی بوده باشد؟

David Wilcock
پنج نوع مختلف نقاشی وجود دارد که از نقاط کاملا متفاوتی از «ژاپن» به دست آمده. که تقریبا قابل مقایسه با گزارشات شناسایی «یو.اف.او»ها هستند.

Kazuo Tanaka
موضوع این افسانه شبیه هست به «یو.اف.او»های مدرن. اینها، مسافرانی هستند از جهان دیگری، سوار بر ادوات پرواز دیسک مانند (تصویر 58 و 59). من فکر میکنم که این افسانه ممکن هست حاوی کلیدی برای حل افسانه‌های «یو.اف.او»، باشد.

با وجود شواهد حاضر، نظریه‌پردازان فضانوردان باستانی به حکاکیها و مجسمه‌سازیهای ژاپنی اشاره دارند که هر کدام گوناگونی فرازمینی‌ها را نشان میدهند (تصویر 60 تا 62).

 تصویر 57

 تصویر 58

 تصویر 59

 تصویر 60

 تصویر 61

 تصویر 62


Giorgio A. Tsoukalos
این یک پیکره «دوگو» هست از «ژاپن» (تصویر 63). حتی با چشم یک ناظر غیرحرفه‌ای هم وقتی به این نگاه میکنید، به نظر میرسد که این موجود، یک نوع لباس پوشیده با کلاه ایمنی، و قاب آن، و در پشت آن (تصویر 64) همه این دکمه‌های عجیب و دوایر و نوارها را میبینید. بسیار شبیه به لباسهای فضایی امروز (تصویر 65 و 66). از نظر من این یک چیزیست شبیه به موجود فرازمینی که هزاران سال پیش به زمین آمده.

 تصویر 63

 تصویر 64

 تصویر 65

 تصویر 66


باستانشناسان فهرستی با بیش از پانزده هزار شمایل «دوگو» را از دوران «جومان» در ماقبل تاریخ «ژاپن» دارند که متعلق به 14000 تا 300 سال پیش از میلاد است. اما آیا همانطور که نظریه‌پردازان فضانوردان باستانی معتقدند، این شمایلهای عجیب «دوگو»، میتوانند نوعی تفسیر بدوی از یک لباس فضایی با تنظیم فشار باشند؟ و یا شاید لباس غواصی؟

Giorgio A. Tsoukalos
داستانی که در ورای این شمایلهای «دوگو» وجود دارد، بسیار روشن هست، و هر کسی میتواند برود و ترجمه متون کهن را بخواند که میگوید، «دوگو» در زمانی دور از آسمان نازل شده و به «ژاپنیهای» اولیه، به روشهای گوناگونی، آموزش داده.

David Wilcock
و سراسر فرهنگ «ژاپن»، شامل «کیمونو»، «مراسم چای»، استفاده از «واسابی» و «زنجبیل» در زمان خوردن «سوشی» و حتی روش ساخت بناهایشان، و زبان نوشتاریشان، و هر چیزی که میگویند، همه از این میهمانها اقتباس شده، ازاین «خداها»ی فضایی.

Erich von Daniken
تصویر نشان میدهد که این موجود شبیه به فضانوردهاست. مثل یک فضانورد لباس پوشیده (تصویر 67). کلاه ایمنی دارد مثل یک فضانورد (تصویر 68). ابزاری عجیب در دستش دارد، ابزاری که ما نمیشناسیم (تصویر 69). در اینجا یک حقله وجود دارد که «ژاپنیها» به آن «دوگو» میگویند. در آمریکای شمالی، ما هنوز هم قبیله «هوپی» را در «آریزونا» داریم، و سرخپوستان «هوپی» هنوز هم تا همین امروز، عروسکهای «کاچینا» را میسازند (تصویر 70 و 71). عروسکهای «کاچینا» شبیهند به شمایلهای ژاپنی «دوگو» (تصویر 72). در جای دورتری در صحرا و صحرای آفریقا، ما نقاشیهای غار را پیدا کردیم (تصویر 73). که وقتی شما تصویر را میبینید، متوجه میشوید که قطعا یک لباس فضانوردی است (تصویر 74). شکی در آن نیست. کاملا خودش است. حالا شما این نقاشیهای دیواری غار را با عروسکهای «کاچینا»ی «هوپی»ها و «دوگو»های «ژاپن» مقایسه کنید. میبینید که همه موازی همند.

 تصویر 67

 تصویر 68

 تصویر 69

 تصویر 70

 تصویر 71

 تصویر 72

 تصویر 73

 تصویر 74
صفحه قبل  ادامه مطلب در صفحه بعد  صفحه بعدadsموضوعات مرتبط: بیگانگان باستانی: فصل 2 - قسمت 3 ,
آخرین مطالب
:: هیتلر خودکشی نکرد (لینک اسناد سازمان سیا در کانال آپارات موجود است)
|ویدیوها|

  

 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic