تاریخ : 22 مهر 91
نویسنده : موسوی
 
آیا شمایلهای رازآلود «دوگو»، شاهدی قطعی از وجود موجودات فضایی در گذشته «ژاپن» باستان هستند؟ (تصویر 75) و آیا افسانه «اوتسورو بونه»، (تصویر 76) میگوید که اقیانوسهای زمین میتوانند حاوی حتی شواهد بیشتری از تماسهای خارجی باشند؟ شاید پاسخ ما در آبهای عمیق سواحل «هند» نهفته باشد.

 تصویر 75

 تصویر 76


درسال 2001، کاوشگرانی از انستیتوی اقیانوسی «هند»، مواردی غیر معمول را در کف خلیج «خامبات»، در هفت مایلی ساحل یافتند (تصویر 77).

Graham Hancock
آنها با حمایت دولت «هند»، برای تهیه گزارشی از آلودگی «خلیج خامبات» مبادرت کردند که در شمال غربی «هند» است. و هییچ انتظار نداشتند که آن پایین، با چیزی به جز آلودگی روبرو باشند. اما ناگهان، اسکنرهای صوتی شروع به بازتاب تصاویری کردند از بناهایی معمولی (تصویر 78).

تصاویر حاوی شبکه‌ای از بناهای سنگی بود که حالا در گل و شن دفن شده بود و  منطقه‌ای به وسعت پنج مایل مربع را پوشش میدادند.

Graham Hancock
آنچه که ما در «خلیج خامبات» میبینیم بقایای یک شهر است (تصویر 79). که در واقع دو شهر هستند. و معلوم شد که اینها در حاشیه کانال یک رود باستانی واقع شده‌اند. به نظر میرسد شهرهایی باشند که زمانی طولانی از غرق شدن آنها میگذرد. در همان زمانی که اغلب باستانشناسان میگویند شهری در هیچ کجای جهان وجود نداشته.

جریانهای پرقدرت زیر آب، تقریبا غواصی در 170 فوتی عمق آب را غیر ممکن میکند. با این حال، دانشمندان، دهها شی دست‌ساز شامل اشیاء چوبی و ظروف سفالی یافتند (تصویر 80 و 81).

Michael Cremo
تاریخ بعضی از اشیاء به دست آمده‌ای که بیرون آورده شد، به زمانی در حدود 32000 سال پیش برمیگردد. اما اقیانوس‌شناسان میگویند که این منطقه در حدود نه هزار سال پیش زیر آب رفته. پس دقیقا این شهر از 32000 سال پیش تا نه هزار سال پیش موجودیت داشته.

David Childress
اغلب محققین معتبر میگویند که تمدن «هند» باستان، (تصویر 82) تنها به 4 یا 5 هزار سال قبل برمیگردد. با اینحال، محققان هندی خودشان میگویند که تمدن «هند» به دهها هزار سال و حتی صدها هزار سال پیش برمیگردد.

 تصویر 77

 تصویر 78

 تصویر 79

 تصویر 80

 تصویر 81

 تصویر 82


آیا ممکن است که خرابه‌های زیر «خلیج خامبات» بتوانند ثابت کنند که محققین «هندی» درست میگویند؟ یک کشف دیگر هم ممکن است ادعای آنها را تقویت کند. در 200 مایلی شمال غرب، (تصویر 83) شهر متمدن «دوارکا» قرار گرفته است. باستانشناسان در حفاریهای عمیق زیر این شهر، نشانه‌هایی از یک زیستگاه یافتند که زمانی آب آن را فرا گرفته است. با الهام از این رد پا، آنها شروع به جستجوی بقایای بیشتری در آبهای ساحلی کردند. تنها در عمق 70 پایی آب، غواصان توانستند دیوارهای سنگی را بیابند، خیابانهای ساخته از سنگ آهک و شواهدی از یک بندر پر رونق. محققان، این خرابه‌ها را بقایایی باستانی از شهر افسانه‌ای «دوارکا» قلمداد کردند (تصویر 84). متون کهن «هند» توضیح میدهد که شهر افسانه‌ای «دوارکا»، (تصویر 85) نقل است که مسکن «لُرد کریشنا» بوده، (تصویر 86) خدایی که در طول بسیاری از سنن «هند»، پرستیده شده است.

 تصویر 83

 تصویر 84

 تصویر 85

 تصویر 86


Giorgio A. Tsoukalos
تصور کنید که برای دنیای مسیحیت چه مفهومی دارد اگر ناگهان «جام مقدس» واقعی یا «تابوت عهد» واقعی، پیدا شود. این درست برابر با کشف «دوارکا»ی حقیقی، برای هندوهاست. اینجا یک شهر بسیار قدرتمند بوده که تحت فرمان «لُرد کریشنا» قرار داشته (تصویر 87). و «کریشنا» تا به امروز هم محترم است. او یکی از «خدایان» مهمیست که در فرهنگ «هند» داریم.

متون «هند» شرح میدهند که شاهی به نام «شالوا» به «لُرد کریشنا» در شهر افسانه‌ای «دوارکا» حمله کرد (تصویر 88). نظریه‌پردازان فضانوردان باستانی معتقدند که توصیفات این جنگ نشانه‌ای از استفاده تکنولوژی خارجی و حتی فضاپیما بوده است.

Michael Cremo
بر اساس متون باستانی «سنسکریت» با این فضاپیماها، «شالوا»، به شهر حمله کرده و سلاحهای انرژی را بر شهر باریده که یادآور رعد و برق است. او بخشهای بزرگی از شهر را به این صورت نابود میکند. با این اتفاق، پادشاه شهر، یعنی «لرد کریشنا» (تصویر 89)، به این حمله با شلیک به این فضاپیما پاسخ میدهد. این سلاحها به عنوان تیر و کمان توصیف شده‌اند (تصویر 90) اما در واقع تیر واقعی نیستند. گفته شده که آنها غرشی مثل رعد داشته‌اند در هنگام پرتاب، و شبیه بوده‌اند به اشعه‌های رعد و برق یا اشعه‌های آفتاب. در جواب، میگوید که فضاپیما شروع به ظاهر شدن در مکانهای مختلفی در یک زمان میکند. به نظر میرسد که به شکلی حرکت میکرده که شبیه هست به توصیف «یو.اف.او». بنابراین آنچه که من درباره این حادثه جالب میبینم اینست که فضاپیمایی فلزی بر یک شهر در روی زمین آتش باریده.

 تصویر 87

 تصویر 88

 تصویر 89

 تصویر 90


افسانه میگوید که «کریشنا» (تصویر 91) از زمین رفت و اقیانوس هم شهر او «دوارکا» را فرو برد.

Michael Cremo
برای بسیاری از مردم توصیفات بینظیر شهرهای باستانی در متون «سنسکریت» «هند»، فقط یک «اسطوره» هستند ولی با کشف بقایای شهر غرق شده‌ای در سواحل هندوستان و در محل «دوارکا»، همه این تصویر، تغییر کرد. مردم شروع کرده‌اند به نگاه کردن به این متون باستانی (تصویر 92) در یک روشنی تازه و آنها را نه به عنوان یک اسطوره ساده، بلکه به عنوان یک حقیقت ثبت شده تاریخی میبینند (تصویر 93 تا 96).

 تصویر 91

 تصویر 92

 تصویر 93

 تصویر 94

 تصویر 95

 تصویر 96


آیا پیشینیان «هندی»، شاهد جنگی میان خدایان فرازمینی بوده‌اند؟ (تصویر 97 و 98) اگر شهر افسانه‌ای موجود در متون «هند»، واقعی باشد، آیا ممکن است شواهدی هم از «کریشنا» و قدرتهای فوق طبیعی‌اش کشف شود؟
نظریه‌پردازان فضانوردان باستانی معتقدند که حلقه بین خرابه‌های غرق شده و موجودات فضایی میتوانند در متون دیگر هندی معروف به ادبیات «سانگام» هند هم یافت شوند (تصویر 99).


Michael Cremo
«سانگامها» مشابه خردمندان بوده‌اند. گفته شده که دو نفر از اولین «سانگامها» در منطقه وسیع غرق شده‌ای به نام «کوماری کاندام» ظهور کرده‌اند (تصویر 100). این منطقه یک زمانی بیرون از آب بوده در هزاران سال پیش و بر اساس شواهد، اما حالا زیر آب است. همچنین جالب است که این شبه خردمندان، شامل موجودات فرازمینی هم بوده‌اند. و این با شواهد به دست آمده از «خلیج خامبات» و سواحل شهر «دوارکا» همخوان است.

 تصویر 97

 تصویر 98

 تصویر 99

 تصویر 100
صفحه قبل  ادامه مطلب در صفحه بعد  صفحه بعدadsموضوعات مرتبط: بیگانگان باستانی: فصل 2 - قسمت 3 ,
آخرین مطالب
:: هیتلر خودکشی نکرد (لینک اسناد سازمان سیا در کانال آپارات موجود است)
|ویدیوها|

  

 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات