تاریخ : 21 مهر 91
نویسنده : موسوی
 
آیا تفسیر نابجا از متون باستانی هند، تماس خارجیها را در گذشته زمین، ثابت میکند؟ و آیا توصیفات خدایان، در واقع توصیفاتی است از فرازمینی‌ها؟ احتمالا کشف دیگری در زیر دریاچه‌ای اسرارآمیز حتی شواهد بیشتری را در باره میهمانان خارجی در گذشته‌ای دور فریاد خواهد کرد.
کوههای «آند»، «پرو» (تصویر 101). اینجا در ارتفاع 12،500 فوتی، آبهای تاریک دریاچه «تی تی کاکا» آرمیده است (تصویر 102). بلندترین منطقه آبی شناخته شده در جهان. در آگست 2000، یک تیم ایتالیایی از غواصان و باستانشناسان، به یک تحقیق زیر آبی در این دریاچه افسانه‌ای پرداختند. آنجا در عمق 100 فوتی آب این تیم پرده از خطوط راههایی فرش شده از سنگهای تراس برداشتند و نیز دیواری به طول تقریبی نیم مایل (تصویر 103). قرنهاست که افسانه‌های محلی، در باره یک شهر زیر آبی میگویند به نام «واناکو». آیا این خرابه‌ها میتوانند ثابت کنند که چنین شهری، در واقع، وجود داشته است؟ و سپس یک کشف شوکه کننده دیگر. در بستر دریاچه یک جمجمه بزرگ سنگی آرمیده است (تصویر 104). آیا این اثر باستانی میتواند ارائه دهنده رد پایی از منشاء این کشف باورنکردنی باستانشناسی باشد؟ مقایسات، به سرعت شباهتی را به پیکره سنگی یافت شده در شهر باستانی نزدیک «تیهو واناکو» نشان داد که تنها در 12 مایلی جنوب دریاچه «تی تی کاکا» قرار دارد (تصویر 105 تا 107). شهری که از نظر تئوریسینهای فضانوردان باستانی، منشائی فرازمینی دارد (تصویر 108).


 تصویر 101

 تصویر 102

 تصویر 103

 تصویر 104

 تصویر 105

 تصویر 106

 تصویر 107

 تصویر 108


David Childress
وقتی «کانکیسیدور»ها (کاشفان اسپانیایی آمریکا) با سرخپوستان «آیمارا» صحبت کردند، به آنها گفته شد که غولها در آغاز آفرینش، «تیهو واناکو» را خلق کرده‌اند. اسپانیایی‌ها هم به شدت متحیر بودند از این بلوکهای غول‌پیکر سنگی. فکر میکردند که شیطان، این بنا را ساخته (تصویر 109 تا 111).

Graham Hancock
اگر به بعضی از سنگهای تراشیده شده در ساختار سنگی منطقه «تیهو واناکو» نگاه کنید (تصویر 112)، من به شخصه شدیدا معتقدم که داریم به یک ساختمانسازی قدیمی نگاه میکنیم و همینطور به رد پای فراموش شده بخشی از تاریخ بشر.

اما اگر خرابه‌های یافت شده در ته دریاچه «تی تی کاکا»، متعلق به شهر افسانه‌ای گمشده «واناکو» باشد، چه اتفاقی برای آن افتاده؟ آیا به یک زلزله عظیم یا بلای طبیعی دیگری دچار شده است؟ یا اینکه این شهر همانطور که برخی از نظریه‌پردازان فضانوردان باستانی معتقدند، عمدا غرق شده است؟

David Childress
هر چه بیشتر درباره دریاچه «تی تی کاکا» میدانید، برایتان عجیبتر میشود. باستانشناسان در توضیح اینکه چرا این خرابه‌های غرق شده اینجا هستند با مشکل مواجهند، چون میگویند که این خرابه‌ها سن زیادی ندارند. تنها 1500 سال از عمرشان میگذرد. و این یعنی اینکه دریاچه «تی تی کاکا» از خلال تغییراتی اساسی در طول زمان، عبور کرده. و احتمال دارد که به شکلی خود این دریاچه و سواحل آن دست‌ساز باشند و بخشهای معینی از دریاچه «تی تی کاکا» به صورتی خودخواسته زیر آب رفته باشد (تصویر 113). نوعی از «اسب دریایی» در دریاچه «تی تی کاکا» زندگی میکند، (تصویر 114) در حالیکه میدانیم اسب دریایی متعلق به آب شور و آبهای اقیانوسیست. با اینحال، این اسبهای دریایی در ارتفاعات 13000 پایی «آند» زندگی میکنند.

 تصویر 109

 تصویر 110

 تصویر 111

 تصویر 112

 تصویر 113

 تصویر 114


اما چگونه مردم باستانی توانسته‌اند مصنوعا، بزرگترین دریاچه آمریکای جنوبی را خلق کنند؟ دریاچه ای که 118 مایل طول و 50 مایل عرض دارد (تصویر 115 و 116).

Giorgio A. Tsoukalos
شما وقتی از مردم منطقه بپرسید که: «همه اینها چطور ایجاد شده؟» سرخپوستان «آیمارا» به شما خواهند گفت که همه اینها از زمان قبل از آغاز زمان، وجود داشته.

Jorge Luis Delgado Mamani
در افسانه‌های «آیمارا»، این دریاچه مثل مکان آفرینش است، جایی که همه تمدنها در قاره ما آغاز شده. ما ریشه‌ای بسیار، بسیار قدیمی داریم. منظورم صحبت از همین تمدن یا این بشریت نیست. اینجا حرف از نژاد ماست، ریشه آسمانی ما. بعضی از مردم معتقدند که موجودات فضایی آن را ساخته‌اند اما من معتقدم که برادران فضاییمان به ما کمک کرده‌اند. راهنماییمان کرده‌اند، به ما یاد داده‌اند. چون آنها از همه لحاظ تجربه داشته‌اند. افسانه‌ها میگویند که یک زمانی بردران فضایی ما به این سیاره آمده‌اند و با ما زندگی میکرده‌اند و بسیار در زندگی ما پر اهمیت بوده‌اند و افراد بسیار قدرتمندی هم بوده‌اند (تصویر 117 تا 119).

 تصویر 115

 تصویر 116

 تصویر 117

 تصویر 118

 تصویر 119

 تصویر 120


اما آیا ممکن است که شهر گمشده «واناکو» واقعا ساخته، یا قابل سکونت، برای پیشینیان سرخپوستی «آیمارا» بوده است؟ (تصویر 120) اگر اینطور بوده باشد، آیا ممکن است که عمدا غرق شده تا از جهان خارج، کشف نشود؟

Cristina Sovrosa, Sheepherder : (تصویر 121) بزرگان ما همیشه در باره شهر زیر آب حرف میزنند. در باره نورهایی مثل ستاره‌ها که با دریاچه مربوط است حرف میزنند. ستاره‌هایی که وقتی وارد دریاچه میشوند، درجه حرارت هوا تغییر میکند.

Jorge Luis Delgado Mamani
افسانه‌های بسیار زیادی در باره نورهایی که از زیر دریاچه می‌آیند وجود دارد. به نظر می‌آید که آنها می‌آیند و میروند و در لحظات متفاوتی برمیگردند.

David Childress
شما شروع میکنید به فکر کردن به احتمال یک نوع پایگاه باستانی خارجی زیر آبی. و احتمال این هست که بعضی از این خرابه‌های غرق شده، به نوعی، قسمتی از آن پایگاه باشند.

آیا خرابه‌های شهر باستانی «واناکو» حقیقتا به دست خارجیهای میهمان بنا شده است؟ اگر اینطور بوده، چرا؟ هدفشان چه بوده؟ آیا کشف این شهر و یا سایر شهرهای غرق شده شاهدی بر این هستند که انسان قرنهاست که در جستجوست؟ شواهدی که ثابت میکنند ما تنها نیستیم؟

Graham Hancock
این ساختارهای اسرارآمیز زیر آبی (تصویر 122) واقعا هیچ پیشینه‌ای و یا هیچ تاریخچه‌ای ندارند، فقط به نظر میرسد که ناگهان پیدا شده‌اند. به نظر میرسد که از جایی خارج از زمان سر بر آورده‌اند. بنابراین سوالاتی در این باره وجود خواهد داشت. معماهایی پیرامون آنها وجود دارد که ممکن است نوری در مسیر تاریخ انسان باشد.

 تصویر 121

 تصویر 122


Giorgio A. Tsoukalos
«اتلانتیس»، «دریاچه تی تی کاکا»، و «دوارکا». همه این مکانهای باستانی اسرارآمیز، همیشه با «خدایان» در ارتباط بوده‌اند. خدایانی که در نظریه غریبه‌های باستانی، از گوشت و پوست، فرازمینی بوده‌اند. و در نهایت، نظریه غریبه‌های باستانی، به درستی اثبات خواهد شد.صفحه قبل  پایان قسمت سوم از فصل دوم adsموضوعات مرتبط: بیگانگان باستانی: فصل 2 - قسمت 3 ,
آخرین مطالب
:: هیتلر خودکشی نکرد (لینک اسناد سازمان سیا در کانال آپارات موجود است)
|ویدیوها|

  

 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات