تاریخ : 7 تیر 91
نویسنده : موسوی


Ancient Aliensبیگانگان باستانی

---------------------------------------------------------
فصل اول / قسمت دوم
---------------------------------------------------------
میهمانان
---------------------------------------------------------
مترجم: الهام كاشی / تنظیم: سید حسن موسوی
---------------------------------------------------------

:: این قسمت در 11 صفحه و 258 تصویر تقدیم شما عزیزان میگردد ::

گزارشها از مشاهده «یو اف او» از هر نقطه جهان میرسند.
- من به عرشه یک فضاپیما با قطر 200 فوتی در صحرای «موهاوی» برده شدم و...
- من دو نور بزرگ درخشان واقعی را در هوا دیدم ...
اغلب مردم معتقدند که این موجودات بیگانه پدیده‌ای مدرن هستند، اما واقعیت این است که آنها از هزاران سال پیش همواره گزارش شده‌اند.
بر اساس تجربه، هر تمدن انسانی با موجودات فضایی در تماس بوده است. در هند، در اسراییل، ماینها و آزتکها. باور اینکه گروه، یا گروههایی از موجوداتی غیر از انسان الهامبخش ما بوده‌اند، یک حقیقت است.
میلیونها انسان در سراسر دنیا بر این باورند که ما در گذشته با موجودات فضایی ملاقات داشته‌ایم. اگر این باور حقیقی باشد چه؟ آیا این «غریبه‌های فضایی» در شکل گرفتن تاریخ ما نقش داشته‌اند؟ و اگر اینطور بوده، آنها از کجا آمدند؟ و فقط این «میهمانان» که بوده‌اند؟


***

«رازوِل»، نیومکزیکو. این شهرستان خفته در جنوب غرب آمریکا زمانی، به خاطر وجود پایگاه بزرگ هوایی‌اش بسیار شناخته شده بود. اما همه چیز در 1947 تغییر کرد، هنگامیکه یکی از ساکنان محلی در سال گذشته خبر داد که یک فضا پیما در ملک او سقوط کرده است. چند هفته بعد، ارتش آمریکا مجوز انتشار تایید موجودیت یک فضاپیمای خارجی را صادر کرد. (تصویر 1) یک روز پس از آن، ارتش بیانیه خود را تغییر داد و اعلام کرد که آنچه آنها یافته‌اند، یک بالون هواشناسی‌ست. این گزارشات متناقض، همه دنیا را لرزاند و نام «رازول» به اسم رمزی تبدیل شد که برای همیشه اشاره به میهمانهای فضایی و اسرار مربوط به آنهاست.

Nick Pope
تفسیر سرپوش گذاشتن بر حادثه «رازول» کار دشواریست. (تصویر 2) بعضی از مردم در باره اطلاعاتی که ممکن است در همه دنیا بازتاب داشته باشند صحبت میکنند.

 تصویر 1

 تصویر 2


Dr. Steven M. Greer
تقریبا همه در باره ماجرای «رازول» شنیده‌اند و یکی از الزامات افشاسازی آن این است که برخی از مهمترین اسطوره‌ها در باره منشاء انسان و تاریخ و باستانشناسی ما را از هم می‌پاشد.

George Noory
مدتها پیش چیزی در «رازول» نیومکزیکو اتفاق افتاد. مردم طالب حقیقتند. من فکر میکنم چیزی در وجود انسان هست که همیشه گرسنه است. همیشه تشنه دانستن پاسخ سوالهای خود در باره موجودیت ماست.

امروز، نظریه عمومی با ارائه یک سرشماری این است که نیمی از جمعیت جهان بر این باورند که موجوداتی دیگر یا در گذشته به اینجا آمده‌اند، و یا در حال آمدن به اینجا هستند. اما آنچه که مردم را وادار به این باور میکند چیست؟

Jonathan Young, PH.D
من فکر میکنم نگاه رو به بالا منطقی باشد. جهان بزرگ است؛ چیزهایی وجود دارند خارج از اینجا که ما از آنها بی‌خبریم. احتمالا حیات پیشرفته در جایی دیگر وجود دارد.

Robert Bauval
مردم فراموش میکنند